Konar Kora Korycin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LZS Narewka 2:2 Kora Korycin
2018-03-25, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

Krypnianka Krypno   Kora Korycin
2018-04-22, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

20

04-2018

piątek

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

Losowa galeria

Sparta Korycin - Metal-Fach LUKS Janowszczyzna
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 Piast Białystok 0:2 Rudnia Zabłudów zobacz ›
2017-08-12 Sokół Sokółka 2:3 Jasion Jasionówka zobacz ›
2017-08-13 Czarni Czarna Białostocka 2:1 Hetman Białystok zobacz ›
2017-08-13 Orlęta Czyżew 0:1 LZS Narewka zobacz ›
2017-08-13 KS Śniadowo 3:0 Hetman Tykocin zobacz ›
2017-08-13 Puszcza Hajnówka 1:0 Korona Dobrzyniewo zobacz ›
2017-08-13 Pomorzanka Sejny 4:2 Krypnianka Krypno zobacz ›
2017-08-13 Żubr Drohiczyn 2:2 Kora Korycin relacja ›
Jasion Jasionówka 2:2 Puszcza Hajnówka zobacz ›
Kora Korycin 2:0 LZS Narewka relacja ›
Rudnia Zabłudów 4:3 Orlęta Czyżew zobacz ›
Krypnianka Krypno 3:2 Piast Białystok zobacz ›
Sokół Sokółka 1:2 Hetman Tykocin zobacz ›
Żubr Drohiczyn 0:6 Czarni Czarna Białostocka zobacz ›
Hetman Białystok 2:0 KS Śniadowo zobacz ›
Korona Dobrzyniewo 4:2 Pomorzanka Sejny zobacz ›
Sokół Sokółka 2:1 Hetman Białystok zobacz ›
Puszcza Hajnówka 3:4 Hetman Tykocin zobacz ›
LZS Narewka 0:0 Rudnia Zabłudów zobacz ›
Orlęta Czyżew 1:5 Krypnianka Krypno zobacz ›
Piast Białystok 4:2 Korona Dobrzyniewo zobacz ›
Pomorzanka Sejny 3:2 Jasion Jasionówka zobacz ›
2017-08-26 Czarni Czarna Białostocka 3:2 Kora Korycin relacja ›
2017-08-26 KS Śniadowo 6:0 Żubr Drohiczyn zobacz ›
Czarni Czarna Białostocka 0:1 KS Śniadowo zobacz ›
Hetman Białystok 0:1 Puszcza Hajnówka zobacz ›
Żubr Drohiczyn 5:2 Sokół Sokółka zobacz ›
Kora Korycin 5:3 Rudnia Zabłudów relacja ›
Hetman Tykocin 5:2 Pomorzanka Sejny zobacz ›
Krypnianka Krypno 0:0 LZS Narewka zobacz ›
Jasion Jasionówka 4:2 Piast Białystok zobacz ›
Korona Dobrzyniewo 6:1 Orlęta Czyżew zobacz ›
Sokół Sokółka 1:0 Czarni Czarna Białostocka zobacz ›
Puszcza Hajnówka 5:2 Żubr Drohiczyn zobacz ›
Pomorzanka Sejny 2:4 Hetman Białystok zobacz ›
Piast Białystok 0:0 Hetman Tykocin zobacz ›
Orlęta Czyżew 1:1 Jasion Jasionówka zobacz ›
LZS Narewka 4:0 Korona Dobrzyniewo zobacz ›
Rudnia Zabłudów 2:3 Krypnianka Krypno zobacz ›
2017-09-10 KS Śniadowo 1:2 Kora Korycin zobacz ›
Jasion Jasionówka 2:3 LZS Narewka zobacz ›
Hetman Białystok 2:0 Piast Białystok zobacz ›
Hetman Tykocin 2:1 Orlęta Czyżew zobacz ›
Korona Dobrzyniewo 3:0 Rudnia Zabłudów zobacz ›
KS Śniadowo 1:0 Sokół Sokółka zobacz ›
Czarni Czarna Białostocka 3:5 Puszcza Hajnówka zobacz ›
Żubr Drohiczyn 3:3 Pomorzanka Sejny zobacz ›
2017-09-16 Kora Korycin 2:2 Krypnianka Krypno relacja ›
Puszcza Hajnówka 1:0 KS Śniadowo zobacz ›
Pomorzanka Sejny 0:3 Czarni Czarna Białostocka zobacz ›
Piast Białystok 0:1 Żubr Drohiczyn zobacz ›
Orlęta Czyżew 2:2 Hetman Białystok zobacz ›
LZS Narewka 1:1 Hetman Tykocin zobacz ›
Rudnia Zabłudów 2:0 Jasion Jasionówka zobacz ›
Krypnianka Krypno 5:1 Korona Dobrzyniewo zobacz ›
2017-09-24 Sokół Sokółka 1:0 Kora Korycin relacja ›
Czarni Czarna Białostocka 0:0 Piast Białystok zobacz ›
Jasion Jasionówka 2:1 Krypnianka Krypno zobacz ›
Kora Korycin 4:1 Korona Dobrzyniewo relacja ›
KS Śniadowo 3:0 Pomorzanka Sejny zobacz ›
Żubr Drohiczyn 3:1 Orlęta Czyżew zobacz ›
Sokół Sokółka 2:2 Puszcza Hajnówka zobacz ›
Hetman Białystok 3:1 LZS Narewka zobacz ›
Hetman Tykocin 0:2 Rudnia Zabłudów zobacz ›
Puszcza Hajnówka 7:0 Kora Korycin relacja ›
Korona Dobrzyniewo 4:2 Jasion Jasionówka zobacz ›
Pomorzanka Sejny 4:3 Sokół Sokółka zobacz ›
LZS Narewka 7:2 Żubr Drohiczyn zobacz ›
Krypnianka Krypno 4:0 Hetman Tykocin zobacz ›
Rudnia Zabłudów 1:5 Hetman Białystok zobacz ›
Orlęta Czyżew 0:4 Czarni Czarna Białostocka zobacz ›
Piast Białystok 0:5 KS Śniadowo zobacz ›
10  Kora Korycin 1:3 Jasion Jasionówka zobacz ›
10  Żubr Drohiczyn 3:0 Rudnia Zabłudów zobacz ›
10  Puszcza Hajnówka 7:0 Pomorzanka Sejny zobacz ›
10  KS Śniadowo 2:1 Orlęta Czyżew zobacz ›
10  Hetman Białystok 3:1 Krypnianka Krypno zobacz ›
10  Czarni Czarna Białostocka 3:1 LZS Narewka zobacz ›
10  Sokół Sokółka 2:2 Piast Białystok zobacz ›
10  Hetman Tykocin 1:2 Korona Dobrzyniewo zobacz ›
11  Piast Białystok 0:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
11  Orlęta Czyżew 1:2 Sokół Sokółka zobacz ›
11  LZS Narewka 1:0 KS Śniadowo zobacz ›
11  Rudnia Zabłudów 1:1 Czarni Czarna Białostocka zobacz ›
11  Krypnianka Krypno 3:2 Żubr Drohiczyn zobacz ›
11  Korona Dobrzyniewo 0:3 Hetman Białystok zobacz ›
11  Jasion Jasionówka 2:2 Hetman Tykocin zobacz ›
11  2017-10-21 Pomorzanka Sejny 1:5 Kora Korycin relacja ›
12  Hetman Białystok 1:0 Jasion Jasionówka zobacz ›
12  Żubr Drohiczyn 1:2 Korona Dobrzyniewo zobacz ›
12  Czarni Czarna Białostocka 3:1 Krypnianka Krypno zobacz ›
12  KS Śniadowo 2:0 Rudnia Zabłudów zobacz ›
12  Sokół Sokółka 2:2 LZS Narewka zobacz ›
12  Puszcza Hajnówka 3:4 Orlęta Czyżew zobacz ›
12  Pomorzanka Sejny 0:3 Piast Białystok zobacz ›
12  Kora Korycin 4:3 Hetman Tykocin relacja ›
13  Piast Białystok 4:0 Kora Korycin zobacz ›
13  Orlęta Czyżew 5:3 Pomorzanka Sejny zobacz ›
13  LZS Narewka 1:4 Puszcza Hajnówka zobacz ›
13  Rudnia Zabłudów 4:5 Sokół Sokółka zobacz ›
13  Krypnianka Krypno 0:8 KS Śniadowo zobacz ›
13  Korona Dobrzyniewo 0:3 Czarni Czarna Białostocka zobacz ›
13  Jasion Jasionówka 2:0 Żubr Drohiczyn zobacz ›
13  Hetman Tykocin 0:6 Hetman Białystok zobacz ›
14  Kora Korycin 3:5 Hetman Białystok relacja ›
14  Czarni Czarna Białostocka 3:0 Jasion Jasionówka zobacz ›
14  Piast Białystok 2:0 Orlęta Czyżew zobacz ›
14  Puszcza Hajnówka 1:2 Rudnia Zabłudów zobacz ›
14  Pomorzanka Sejny 0:0 LZS Narewka zobacz ›
14  Żubr Drohiczyn 2:5 Hetman Tykocin zobacz ›
14  KS Śniadowo 2:1 Korona Dobrzyniewo zobacz ›
14  Sokół Sokółka 1:1 Krypnianka Krypno zobacz ›
15  Orlęta Czyżew 2:1 Kora Korycin zobacz ›
15  LZS Narewka 3:1 Piast Białystok zobacz ›
15  Rudnia Zabłudów 3:1 Pomorzanka Sejny zobacz ›
15  Krypnianka Krypno 1:2 Puszcza Hajnówka zobacz ›
15  Korona Dobrzyniewo 1:4 Sokół Sokółka zobacz ›
15  Jasion Jasionówka 2:6 KS Śniadowo zobacz ›
15  Hetman Tykocin 0:0 Czarni Czarna Białostocka zobacz ›
15  Hetman Białystok 4:0 Żubr Drohiczyn zobacz ›
16  2018-03-17 Hetman Białystok 1:0 Czarni Czarna Białostocka zobacz ›
16  2018-03-17 LZS Narewka Orlęta Czyżew 17:00
16  2018-03-17 Hetman Tykocin KS Śniadowo 17:00
16  2018-03-17 Korona Dobrzyniewo Puszcza Hajnówka 17:00
16  2018-03-17 Krypnianka Krypno Pomorzanka Sejny 17:00
16  2018-03-17 Kora Korycin Żubr Drohiczyn 17:00
16  2018-03-17 Rudnia Zabłudów 2:1 Piast Białystok zobacz ›
16  2018-03-17 Jasion Jasionówka Sokół Sokółka 17:00
17  2018-03-25 Czarni Czarna Białostocka Żubr Drohiczyn 17:00
17  2018-03-25 KS Śniadowo 1:3 Hetman Białystok zobacz ›
17  2018-03-25 Pomorzanka Sejny Korona Dobrzyniewo 17:00
17  2018-03-25 Puszcza Hajnówka 3:2 Jasion Jasionówka zobacz ›
17  2018-03-25 LZS Narewka 2:2 Kora Korycin relacja ›
17  2018-03-25 Orlęta Czyżew 0:4 Rudnia Zabłudów zobacz ›
17  2018-03-25 Piast Białystok 2:1 Krypnianka Krypno zobacz ›
17  2018-03-25 Hetman Tykocin 3:3 Sokół Sokółka zobacz ›
18  2018-03-31 Kora Korycin Czarni Czarna Białostocka 17:00
18  2018-03-31 Żubr Drohiczyn KS Śniadowo 17:00
18  2018-03-31 Hetman Białystok Sokół Sokółka 17:00
18  2018-03-31 Hetman Tykocin Puszcza Hajnówka 17:00
18  2018-03-31 Rudnia Zabłudów LZS Narewka 17:00
18  2018-03-31 Krypnianka Krypno Orlęta Czyżew 17:00
18  2018-03-31 Korona Dobrzyniewo Piast Białystok 17:00
18  2018-03-31 Jasion Jasionówka Pomorzanka Sejny 17:00
19  2018-04-08 KS Śniadowo Czarni Czarna Białostocka 17:00
19  2018-04-08 Puszcza Hajnówka Hetman Białystok 17:00
19  2018-04-08 Sokół Sokółka Żubr Drohiczyn 17:00
19  2018-04-08 Rudnia Zabłudów Kora Korycin 17:00
19  2018-04-08 Pomorzanka Sejny Hetman Tykocin 17:00
19  2018-04-08 LZS Narewka Krypnianka Krypno 17:00
19  2018-04-08 Piast Białystok Jasion Jasionówka 17:00
19  2018-04-08 Orlęta Czyżew Korona Dobrzyniewo 17:00
20  2018-04-15 Kora Korycin KS Śniadowo 17:00
20  2018-04-15 Czarni Czarna Białostocka Sokół Sokółka 17:00
20  2018-04-15 Żubr Drohiczyn Puszcza Hajnówka 17:00
20  2018-04-15 Hetman Białystok Pomorzanka Sejny 17:00
20  2018-04-15 Hetman Tykocin Piast Białystok 17:00
20  2018-04-15 Jasion Jasionówka Orlęta Czyżew 17:00
20  2018-04-15 Korona Dobrzyniewo LZS Narewka 17:00
20  2018-04-15 Krypnianka Krypno Rudnia Zabłudów 17:00
21  2018-04-22 LZS Narewka Jasion Jasionówka 17:00
21  2018-04-22 Piast Białystok Hetman Białystok 17:00
21  2018-04-22 Orlęta Czyżew Hetman Tykocin 17:00
21  2018-04-22 Krypnianka Krypno Kora Korycin 17:00
21  2018-04-22 Rudnia Zabłudów Korona Dobrzyniewo 17:00
21  2018-04-22 Sokół Sokółka KS Śniadowo 17:00
21  2018-04-22 Puszcza Hajnówka Czarni Czarna Białostocka 17:00
21  2018-04-22 Pomorzanka Sejny Żubr Drohiczyn 17:00
22  2018-04-29 Kora Korycin Sokół Sokółka 16:00
22  2018-04-29 KS Śniadowo Puszcza Hajnówka 17:00
22  2018-04-29 Czarni Czarna Białostocka Pomorzanka Sejny 17:00
22  2018-04-29 Żubr Drohiczyn Piast Białystok 17:00
22  2018-04-29 Hetman Białystok Orlęta Czyżew 17:00
22  2018-04-29 Hetman Tykocin LZS Narewka 17:00
22  2018-04-29 Jasion Jasionówka Rudnia Zabłudów 17:00
22  2018-04-29 Korona Dobrzyniewo Krypnianka Krypno 17:00
23  2018-05-06 Piast Białystok Czarni Czarna Białostocka 17:00
23  2018-05-06 Krypnianka Krypno Jasion Jasionówka 17:00
23  2018-05-06 Korona Dobrzyniewo Kora Korycin 17:00
23  2018-05-06 Pomorzanka Sejny KS Śniadowo 17:00
23  2018-05-06 Orlęta Czyżew Żubr Drohiczyn 17:00
23  2018-05-06 Puszcza Hajnówka Sokół Sokółka 17:00
23  2018-05-06 LZS Narewka Hetman Białystok 17:00
23  2018-05-06 Rudnia Zabłudów Hetman Tykocin 17:00
24  2018-05-13 Kora Korycin Puszcza Hajnówka 17:00
24  2018-05-13 Jasion Jasionówka Korona Dobrzyniewo 17:00
24  2018-05-13 Sokół Sokółka Pomorzanka Sejny 17:00
24  2018-05-13 Żubr Drohiczyn LZS Narewka 17:00
24  2018-05-13 Hetman Tykocin Krypnianka Krypno 17:00
24  2018-05-13 Hetman Białystok Rudnia Zabłudów 17:00
24  2018-05-13 Czarni Czarna Białostocka Orlęta Czyżew 17:00
24  2018-05-13 KS Śniadowo Piast Białystok 17:00
25  2018-05-20 Jasion Jasionówka Kora Korycin 17:00
25  2018-05-20 Rudnia Zabłudów Żubr Drohiczyn 17:00
25  2018-05-20 Pomorzanka Sejny Puszcza Hajnówka 17:00
25  2018-05-20 Orlęta Czyżew KS Śniadowo 17:00
25  2018-05-20 Krypnianka Krypno Hetman Białystok 17:00
25  2018-05-20 LZS Narewka Czarni Czarna Białostocka 17:00
25  2018-05-20 Piast Białystok Sokół Sokółka 17:00
25  2018-05-20 Korona Dobrzyniewo Hetman Tykocin 17:00
26  2018-05-27 Kora Korycin Pomorzanka Sejny 17:00
26  2018-05-27 Puszcza Hajnówka Piast Białystok 17:00
26  2018-05-27 Sokół Sokółka Orlęta Czyżew 17:00
26  2018-05-27 KS Śniadowo LZS Narewka 17:00
26  2018-05-27 Czarni Czarna Białostocka Rudnia Zabłudów 17:00
26  2018-05-27 Żubr Drohiczyn Krypnianka Krypno 17:00
26  2018-05-27 Hetman Białystok Korona Dobrzyniewo 17:00
26  2018-05-27 Hetman Tykocin Jasion Jasionówka 17:00
27  2018-06-03 Jasion Jasionówka Hetman Białystok 17:00
27  2018-06-03 Korona Dobrzyniewo Żubr Drohiczyn 17:00
27  2018-06-03 Krypnianka Krypno Czarni Czarna Białostocka 17:00
27  2018-06-03 Rudnia Zabłudów KS Śniadowo 17:00
27  2018-06-03 LZS Narewka Sokół Sokółka 17:00
27  2018-06-03 Orlęta Czyżew Puszcza Hajnówka 17:00
27  2018-06-03 Piast Białystok Pomorzanka Sejny 17:00
27  2018-06-03 Hetman Tykocin Kora Korycin 17:00
28  2018-06-10 Kora Korycin Piast Białystok 17:00
28  2018-06-10 Pomorzanka Sejny Orlęta Czyżew 17:00
28  2018-06-10 Puszcza Hajnówka LZS Narewka 17:00
28  2018-06-10 Sokół Sokółka Rudnia Zabłudów 17:00
28  2018-06-10 KS Śniadowo Krypnianka Krypno 17:00
28  2018-06-10 Czarni Czarna Białostocka Korona Dobrzyniewo 17:00
28  2018-06-10 Żubr Drohiczyn Jasion Jasionówka 17:00
28  2018-06-10 Hetman Białystok Hetman Tykocin 17:00
29  2018-06-17 Hetman Białystok Kora Korycin 17:00
29  2018-06-17 Jasion Jasionówka Czarni Czarna Białostocka 17:00
29  2018-06-17 Orlęta Czyżew Piast Białystok 17:00
29  2018-06-17 Rudnia Zabłudów Puszcza Hajnówka 17:00
29  2018-06-17 LZS Narewka Pomorzanka Sejny 17:00
29  2018-06-17 Hetman Tykocin Żubr Drohiczyn 17:00
29  2018-06-17 Korona Dobrzyniewo KS Śniadowo 17:00
29  2018-06-17 Krypnianka Krypno Sokół Sokółka 17:00
30  2018-06-24 Kora Korycin Orlęta Czyżew 17:00
30  2018-06-24 Piast Białystok LZS Narewka 17:00
30  2018-06-24 Pomorzanka Sejny Rudnia Zabłudów 17:00
30  2018-06-24 Puszcza Hajnówka Krypnianka Krypno 17:00
30  2018-06-24 Sokół Sokółka Korona Dobrzyniewo 17:00
30  2018-06-24 KS Śniadowo Jasion Jasionówka 17:00
30  2018-06-24 Czarni Czarna Białostocka Hetman Tykocin 17:00
30  2018-06-24 Żubr Drohiczyn Hetman Białystok 17:00

Zegar

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarni Czarna Białostocka Żubr Drohiczyn
KS Śniadowo 1:3 Hetman Białystok
Pomorzanka Sejny Korona Dobrzyniewo
Puszcza Hajnówka 3:2 Jasion Jasionówka
LZS Narewka 2:2 Kora Korycin
Orlęta Czyżew 0:4 Rudnia Zabłudów
Piast Białystok 2:1 Krypnianka Krypno
Hetman Tykocin 3:3 Sokół Sokółka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Kora Korycin - Czarni Czarna Białostocka
Żubr Drohiczyn - KS Śniadowo
Hetman Białystok - Sokół Sokółka
Hetman Tykocin - Puszcza Hajnówka
Rudnia Zabłudów - LZS Narewka
Krypnianka Krypno - Orlęta Czyżew
Korona Dobrzyniewo - Piast Białystok
Jasion Jasionówka - Pomorzanka Sejny

Najnowsza galeria

Skra Wizna - KONAR KORA KORYCIN
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ankiety

Na którym miejscu zakończy sezon Kora?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 116
ogółem: 599 649

statystyki szczegółowe

Sponsor

 

 

DZIĘKUJEMY!!!